Szkoły średnie

 • Szkoły średnie

  Młodzież dobrze wie po co uczy się języków. Dobre studia, ciekawa praca w Polsce lub za granicą. Są zmotywowani, świadomi celu i korzyści, jakie daje znajomość języków obcych. Nam udaje się tę motywacje wykorzystać. Zajęcia są atrakcyjne i skuteczne. Młodzież chętnie uczęszcza na kurs a idąc na studia w CV wpisuje dobra, bardzo dobra lub biegła znajomość języka obcego. To wiele ułatwia. Na przykład znalezienie pracy po studiach lub w czasie ich trwania.
  Jak uczymy młodzież? 4 osobowe micro-grupy to idealne warunki by postawić na umiejętność mówienia i swobodnej komunikacji.

  W klasie maturalnej ćwiczone są już tyko typy zadań pojawiające się na egzaminie. Słuchacze naszych kursów notują 100% zdawalność. No i podstawa: od samego początku zajęcia w języku obcym w kameralnej 4 osobowej micro-grupie.

 • 1-2 klasa liceum oraz 1-3 klasa technikum

  • 4 osobowa grupa
  • Standard 1 x 90min./tyg.
  • Intensywny 2 x 90min./tyg.
 • Stwórzcie własną 4 osobową grupę i zgarnijcie mega 360zł rabat!

 • Zapisz się do naszej szkoły

Zadzwoń

Zapisy przez telefon

505 066 110
502 248 480
501 663 177
Skontakuj się z nami
Co nas wyróżnia?
4 osobowe grupy

Wyróżnia nas kameralny charakter. Jesteśmy niewielką placówką. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie 4 osobowych grupach przez zgrany, kilkuosobowy sztab lektorów.

Długoletnie doświadczenie

Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy.

Strefa słuchacza

Kursanci i lektorzy mają do dyspozycji „strefę słuchacza”, na której znajdują się min.:
– dzienik słuchacza (obecności, oceny),
– opis każdych przeprowadzonych zajęć.

Pracownie

Posiadamy dwie placówki: dla dzieci (zerówka i podstawówka), młodzieży (gimnzajum i szkoły średnie): ul. dr Rode 8, dla dorosłych: Ośrodek Szkoleniowy i Egzaminacyjny: ul. św. Antoniego 68 9nad kawiarnią p. Birskich)

Zapraszamy na kursy językowe
Wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania
 • JĘZYK ANGIELSKI
 • JĘZYK NIEMIECKI
 • JĘZYK HISZPAŃKI
 • JĘZYK WŁOSKI
 • JĘZYK ROSYJSKI
Zobacz ofertę
Zapisz się do naszej szkoły