Dzieci - szkoła podstawowa 7-8

 • SZKOŁA PODSTAWOWA (klasa 7-8) 

  Młodzi nastolatkowie powoli przygotowują się do pierwszej poważnej zmiany w ich edukacji – wyboru szkoły średniej. Niezależnie, co wybierzesz język obcy będzie Ci nadal towarzyszyć. Najważniejszą umiejętności, na jaką warto szczególnie zwrócić uwagę to mównie, konwersacja, porozumiewanie się. 

  Choć zróżnicowanie poziomu językowego wśród siódmo i ósmoklasistów w naszej szkole jest spore, większość z nich potrafi swobodnie porozumieć się w języku obcym. Komunikatywni, otwarci, niemający najmniejszego problemu ze zrozumieniem filmów w oryginalnej wersji językowej. Podjęty kilkuletni wspólny wysiłek opłacił się.

  Większość uczących się u nas uczniów tych klas osiąga poziom B1-B2 i spokojnie poradziliby sobie z maturą. Idąc do szkół średnich kwalifikowani są do grup zaawansowanych.

  Komponent egzaminacyjny

  Nie zapominamy o czekającym Was egzaminie z języka i w treść kursu wplatamy komponent egzaminacyjny. Uczniowie mają możliwość przećwiczyć wszystkie typy zadań pojawiających się na egzaminie. Zadania sprawdzane są zgodnie z obowiązującymi na kryteriami..

  A jak uczymy najstarszych uczniów podstawówki? To proste. Przy okazji nauki pozwalamy wypowiedzieć się na tematy im bliskie i ważne. Hobby, przyjaźń, sport to pierwsze z brzegu przykłady. Doskonałe podręczniki coraz częściej uzupełniamy materiałami multimedialnymi w oryginalnej wersji językowej. No i podstawa: od samego początku zajęcia w języku obcym w kameralnych 4-6 osobowych micro-grupach.

  4-6 osobowa mikro-grupa to gwarancja rozwijania umiejętności językowych na najwyższym poziomie, skoncentrowana na Tobie, Twoich potrzebach i umiejętnościach. No i podstawa: od samego początku zajęcia w języku obcym w kameralnej 4-6 osobowej micro-grupie.

  • 4-6 osobowa grupa
  • Standard 1 x 90min./tyg.
  • Intensywny 2 x 90min./tyg.
 • Stwórzcie własną 4 osobową grupę i zgarnijcie mega 360zł rabat!

 • Zapisz się do naszej szkoły

Zadzwoń

Zapisy przez telefon

505 066 110
502 248 480
501 663 177
Skontakuj się z nami
Zapisz się do naszej szkoły
Zapraszamy na kursy językowe
Wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania
 • JĘZYK ANGIELSKI
 • JĘZYK NIEMIECKI
 • JĘZYK HISZPAŃKI
 • JĘZYK WŁOSKI
 • JĘZYK ROSYJSKI
Zobacz ofertę
Co nas wyróżnia?
4 osobowe grupy

Wyróżnia nas kameralny charakter. Jesteśmy niewielką placówką. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie 4 osobowych grupach przez zgrany, kilkuosobowy sztab lektorów.

Długoletnie doświadczenie

Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy.

Strefa słuchacza

Kursanci i lektorzy mają do dyspozycji „strefę słuchacza”, na której znajdują się min.:
– dzienik słuchacza (obecności, oceny),
– opis każdych przeprowadzonych zajęć.

Pracownie

Posiadamy dwie placówki: dla dzieci (zerówka i podstawówka), młodzieży (gimnzajum i szkoły średnie): ul. dr Rode 8, dla dorosłych: Ośrodek Szkoleniowy i Egzaminacyjny: ul. św. Antoniego 68 9nad kawiarnią p. Birskich)