Dzieci - szkoła podstawowa 7-8

 • SZKOŁA PODSTAWOWA (klasa 7-8) 

  Młodzi nastolatkowie powoli przygotowują się do pierwszej poważnej zmiany w ich edukacji – wyboru szkoły średniej. Niezależnie, co wybierzesz język obcy będzie Ci nadal towarzyszyć. Najważniejszą umiejętności, na jaką warto szczególnie zwrócić uwagę to mównie, konwersacja, porozumiewanie się. Przyda się również solidna powtórka z gramatyki, a w III gimnazjum komponent przygotowujący do egzaminu.

  4 osobowa mikro-grupa to gwarancja rozwijania umiejętności językowych na najwyższym poziomie, skoncentrowana na Tobie, Twoich potrzebach i umiejętnościach. No i podstawa: od samego początku zajęcia w języku obcym w kameralnej 4 osobowej micro-grupie.

  • 4 osobowa grupa
  • Standard 1 x 90min./tyg.
  • Intensywny 2 x 90min./tyg.
 • Stwórzcie własną 4 osobową grupę i zgarnijcie mega 360zł rabat!

 • Zapisz się do naszej szkoły

Zadzwoń

Zapisy przez telefon

505 066 110
502 248 480
501 663 177
Skontakuj się z nami
Co nas wyróżnia?
4 osobowe grupy

Wyróżnia nas kameralny charakter. Jesteśmy niewielką placówką. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie 4 osobowych grupach przez zgrany, kilkuosobowy sztab lektorów.

Długoletnie doświadczenie

Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy.

Strefa słuchacza

Kursanci i lektorzy mają do dyspozycji „strefę słuchacza”, na której znajdują się min.:
– dzienik słuchacza (obecności, oceny),
– opis każdych przeprowadzonych zajęć.

Pracownie

Posiadamy dwie placówki: dla dzieci (zerówka i podstawówka), młodzieży (gimnzajum i szkoły średnie): ul. dr Rode 8, dla dorosłych: Ośrodek Szkoleniowy i Egzaminacyjny: ul. św. Antoniego 68 9nad kawiarnią p. Birskich)

Zapraszamy na kursy językowe
Wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania
 • JĘZYK ANGIELSKI
 • JĘZYK NIEMIECKI
 • JĘZYK HISZPAŃKI
 • JĘZYK WŁOSKI
 • JĘZYK ROSYJSKI
Zobacz ofertę
Zapisz się do naszej szkoły