Co nas wyróżnia

 • Co nas wyróżnia?

  Jest co najmniej kilka czynników, które nas wyróżniają

  Najdłużej działająca szkoła językowe w mieście

  Rainbow School to lokalna firma działająca od 1997 roku. Przez 20 lat wypracowaliśmy własny styl w zakresie organizacji i prowadzenia kursów w oparciu o precyzyjnie dobrane grupy i lektorów.
  Nigdy nie likwidujemy grupy podczas trwania kursu. Z naszych obserwacji wynika, że większość naszych słuchaczy trafia do nas z polecenia. To pozwala nam przypuszczać, że na tomaszowskim rynku edukacyjnym jesteśmy firmą cenioną i godną zaufania.

  Jesteśmy szkołą łączącą tradycyjne podejście do nauczania z nowoczesnością. Tradycja to np.: dyscyplina, oceny, i sprawdzone metody nauczania, jak konwersacje czy nauczanie gramatyki.
  Nowoczesność to niewątpliwie środki dydaktyczne, które wykorzystujemy podczas zajęć: Internet, tablice interaktywne, podręczniki multimedialne.

  Od tego roku, w odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów i zmieniające się trendy postanowiliśmy tworzyć małe 4 osobowe micro-grupy. To kolejny, podstawowy czynnik wyróżniający nas wśród innych szkół. To wyraźny sygnał, że w kolejnych latach rozwoju szkoły stawiamy na jakość, nie ilość.

  • Po pierwsze, jesteśmy najdłużej, a zatem najbardziej doświadczoną szkołą językową w okolicy (25 lat),
  • Po drugie wyróżnia nas kameralny charakter. Przykładem tego jest rewolucyjna decyzja nauczania w maksymalnie 4-8 osobowych grupach
  • Po trzecie jesteśmy innowacyjni. To my, jako piersi w mieście wprowadziliśmy tablice i podręczniki interaktywne oraz dziennik zajęć w Internecie. Obecnie trwają prace w kierunku indywidualizacji nauczania,
  • Po czwarte, sprawdzone metody w najlepszym wydaniu,
  • Po piąte, wykwalifikowana kadra (przynajmniej dyplom licencjata),
  • Po szóste, komfortowe warunki w pracowniach
 • Uczymy już 25 lat
  • Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy. Pierwsze nasze kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych ruszyły już w 1997 r. czyli 25 lat temu!!!
  • Przez ten czas zdobyliśmy olbrzymie praktyczne doświadczenie w zakresie metod, technik nauczania i organizacji kursów. To właśnie zdobyta przez lata wiedza pozwala nam precyzyjnie dobrać grupy i wybrać najskuteczniejsze rozwiązania edukacyjne.
  • Od początku szukamy własnych, nieznanych na lokalnym rynku rozwiązań. Jako pierwsi w mieście postawiliśmy na nowoczesne metody i pomoce naukowe wprowadzając tablice i podręczniki interaktywne oraz multimedia. Również aplikację dziennika internetowego zastosowaliśmy w mieście jako pierwsi. Nawet zanim pojawiły się w szkołach państwowych.
  • Czasy się zmieniają, a Rainbow School wciąż działa poszerzając i urozmaicając z roku na rok ofertę. 

  Kameralny charakter – 4-8 osobowe grupy

  Wyróżnia nas wpisany w logo szkoły kameralny charakter. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie 4 osobowych grupach przez zgrany sztab lektorów. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie z niezwykłą precyzją zaplanować, wdrożyć i kontrolować proces dydaktyczny każdej z grup.
  Kameralny charakter odczują Państwo na każdym kroku. Z uwagą śledzimy indywidualne postępy każdego ze słuchaczy. W przypadku dzieci dbamy o kontakt z rodzicami i chętnie korzystamy z ich wiedzy o własnych dzieciach. Dzięki temu, dobór metod i technik nauczania jest jeszcze bardziej precyzyjny i zindywidualizowany.
  Wszyscy słuchacze, a w przypadku dzieci, rodzice mogą umówić się na spotkanie z metodykiem lub prowadzącym zajęci lektorem.

  • Bezwzględnie wysoki poziom świadczonych usług,
  • Indywidualne podejście do każdego klienta,
  • Elastyczność,
  • Idealne dopasowanie słuchaczy pod względem wieku, poziomu językowego, a nawet charakteru i stylu uczenia się,
  • Wydłużenie czasu przypadającego na każdego słuchacza,
  • Wzorowa dyscyplina na zajęciach,
  • Podniesie efektywny czas nauki każdego ze słuchaczy.
  • Możliwość szlifowania najważniejszej umiejętności, tj. mówienia.

  Starannie dobrana kadra Rainbow School stawia na jakość. Różnicę poczujecie natychmiast. 

   

  Komfortowe warunki

  Na wysoki standard oferowanych usług niewątpliwy wpływ mają warunki, w jakich uczą się nasi słuchacze. Kursy odbywają się często odnawianym i remontowanym budynku. Pracownie są przestronne i jasne. Pastelowe kolory tylko ułatwiają koncentrację.

  Komfort nauki to również nowoczesne wyposażenie naszych pracowni. W każdej z nich znajduje się: tablica interaktywna, Internet, rzutnik multimedialny, nagłośnienie oraz sprzęt audio-video. (więcej o wyposażeniu pracowni).

  Wysoki poziom

  Wyróżnia nas wysoki poziom prowadzonych zajęć. Jest to możliwe dzięki fachowemu i elastycznemu podejściu na etapie planowania oraz realizacji kursów.

  • etap planowania precyzyjny dobór grup, elastyczność w wyborze programu kursu oraz metod i technik jego realizacji, staranny wybór podręcznika i innych materiałów dydaktycznych, 
  • etap realizacji kontrola realizacji programu i jakości zajęć, kontrola postępów słuchaczy (testy), możliwość korekt w programie kursu oraz metod i technik jego realizacji, komfortowe warunki nauki (kameralne grupy, wygodne salki). Wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy.
 • Zapisz się do naszej szkoły

Zadzwoń

Zapisy przez telefon

505 066 110
502 248 480
501 663 177
Skontakuj się z nami
Zapisz się do naszej szkoły
Zapraszamy na kursy językowe
Wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania
 • JĘZYK ANGIELSKI
 • JĘZYK NIEMIECKI
 • JĘZYK HISZPAŃKI
 • JĘZYK WŁOSKI
 • JĘZYK ROSYJSKI
Zobacz ofertę
Co nas wyróżnia?
4 osobowe grupy

Wyróżnia nas kameralny charakter. Jesteśmy niewielką placówką. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie 4 osobowych grupach przez zgrany, kilkuosobowy sztab lektorów.

Długoletnie doświadczenie

Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy.

Strefa słuchacza

Kursanci i lektorzy mają do dyspozycji „strefę słuchacza”, na której znajdują się min.:
– dzienik słuchacza (obecności, oceny),
– opis każdych przeprowadzonych zajęć.

Pracownie

Posiadamy dwie placówki: dla dzieci (zerówka i podstawówka), młodzieży (gimnzajum i szkoły średnie): ul. dr Rode 8, dla dorosłych: Ośrodek Szkoleniowy i Egzaminacyjny: ul. św. Antoniego 68 9nad kawiarnią p. Birskich)