Co nas wyróżnia

 • Co nas wyróżnia?

  Jest co najmniej kilka czynników, które nas wyróżniają

  • Po pierwsze, jesteśmy najdłużej działajacą, a zatem najbardziej doświadczoną, szkołą językową w okolicy,
  • Po drugie, wyróżnia nas kameralny charakter. Przykładem tego są niewielkie 8 osobowe grupy,
  • Po trzecie, jesteśmy innowacyjni. To My jako pierwsi w mieście wprowadziliśmy tablice i podręczniki interaktywne oraz dziennik zajęć w internecie,
  • Po czwarte, sprawdzone metody w najlepszym wydaniu,
  • Po piąte, wykwalifikowana kadra (co najmniej z dyplomem licencjata),
  • Po szóste, komfortowe warunki w pracowniach .....
 • Sposób nauczania – sprawdzone metody w najlepszym wydaniu

  Dbając o równoczesne doskonalenie umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania, czerpiemy z różnych metod i technik nauczania. Wyróżnia nas bardzo duża różnorodność realizowanych na zajęciach zadań. Na jednej lekcji słuchacz czyta, pisze, mówi i słucha. Dzięki temu nikt się nie nudzi, a z reguły szybkie tempo zajęć z łatwością dostosowujemy do możliwości grupy a nawet samopoczucia kursantów w danym dniu.

  Dowodem na to, że lubimy czerpać z rozwiązań róznych metod nauczania jest nasza nowa oferta skierowana do słuchaczy dorosłych. Dla tej grupy proponujemy kursy metodą BLS Communication (Blended Learnig System). Metoda BLS (blended=mieszany) stanowi zbiór dobrych praktyk, gotowyh rozwiązań i schamatów naucznia wziętych z różnych metod naucznia. (więcej na temat BLS Communication)

  Sprawdzona kadra

  Współpracujemy z niewielką grupą lektorów. Nasz wybór nie jest przypadkowy gdyż każdy/a z nich specjalizuje się w danej grupie wiekowej, choć z racji doświadczenia może prowadzić zajęcia w innych grupach. Obecnie wszyscy współpracujący z nami lektorzy posiadają dyplom filologii, wykształcenie pedagogiczne oraz przynajmniej kilkuletni staż pracy w szkolnictwie publicznym i prywatnym. Nadzór dydaktyczny polegający na wyborze programu i podręczników oraz kontroli ich realizacji sprawuje metodyk.

  Komfortowe warunki

  Na wysoki standard oferowanych usług niewątpliwy wpływ mają warunki, w jakich uczą się nasi słuchacze. Kursy odbywają się w nowym (2003r) budynku. Pracownie są przestronne i jasne. Pastelowe kolory tylko ułatwiają koncentrację.

  Komfort nauki to również nowoczesne wyposażenie naszych pracowni. W każdej z nich znajduje się: tablica interaktywna, Internet, rzutnik multimedialny, nagłóśnienie oraz sprzęt audio-video. (więcej o wyposażeniu pracowni).

  Wysoki poziom

  Wyróżnia nas wysoki poziom prowadzonych zajęć. Jest to możliwe dzięki fachowemu i elastycznemu podejściu na etapie planowania oraz realizacji kursów.

  • etap planowania precyzyjny dobór grup, elastyczność w wyborze programu kursu oraz metod i technik jego realizacji, staranny wybór podręcznika i innych materiałów dydaktycznych, 
  • etap realizacji kontrola realizacji programu i jakości zajęć, kontrola postępów słuchaczy (testy), możliwość korekt w programie kursu oraz metod i technik jego realizacji, komfortowe warunki nauki (kameralne grupy, wygodne salki). Wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy.
 • Zapisz się do naszej szkoły

Zadzwoń

Zapisy przez telefon

505 066 110
502 248 480
501 663 177
Skontakuj się z nami
Co nas wyróżnia?
Długoletnie doświadczenie

Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy.

Kameralny charakter

Wyróżnia nas kameralny charakter. Jesteśmy niewielką placówką. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie ośmioosobowych grupach przez zgrany, kilkuosobowy sztab lektorów.

Strefa słuchacza

Kursanci i lektorzy mają do dyspozycji „strefę słuchacza”, na której znajdują się min.:
– dzienik słuchacza (obecności, oceny),
– opis każdych przeprowadzonych zajęć.

Pracownie

Posiadamy dwie placówki: dla dzieci (zerówka i podstawówka), młodzieży (gimnzajum i szkoły średnie): ul. dr Rode 8, dla dorosłych: Ośrodek Szkoleniowy i Egzaminacyjny: ul. św. Antoniego 68 9nad kawiarnią p. Birskich)

Zapraszamy na kursy językowe
Wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania
 • JĘZYK ANGIELSKI
 • JĘZYK NIEMIECKI
 • JĘZYK HISZPAŃKI
 • JĘZYK WŁOSKI
 • JĘZYK ROSYJSKI
Zobacz ofertę
Zapisz się do naszej szkoły