Szkolenia dla firm

 • Szkolenia dla firm

  Częste kontakty z zagranicznym kontrahentem, wyjazdy służbowe za granice, przyjmowanie obcokrajowców w firmie lub po prostu korespondencja biznesowa. Targi, negocjacje, dobijanie interesu. W firmie, na lotnisku, podczas kolacji. Język obcy jest wtedy niezbędny.

  Jak szkolimy słuchaczy delegowanych przez firmy? Starannie skonstruowany, dostosowany do potrzeb klienta program to punkt wyjścia. Podczas zajęć dominują ćwiczenia konwersacyjne nastawione na skuteczną komunikację. Ciekawe materiały z zakresu języka ogólnego i biznesowego motywują słuchaczy do efektywnej, szybkiej nauki. Ilość zajęć oraz liczba osób w grupie do ustalenia. Jesteśmy elastyczni.

 • Zapisz się do naszej szkoły

Zadzwoń

Zapisy przez telefon

505 066 110
502 248 480
501 663 177
Skontakuj się z nami
Zapisz się do naszej szkoły
Zapraszamy na kursy językowe
Wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania
 • JĘZYK ANGIELSKI
 • JĘZYK NIEMIECKI
 • JĘZYK HISZPAŃKI
 • JĘZYK WŁOSKI
 • JĘZYK ROSYJSKI
Zobacz ofertę
Co nas wyróżnia?
4 osobowe grupy

Wyróżnia nas kameralny charakter. Jesteśmy niewielką placówką. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie 4 osobowych grupach przez zgrany, kilkuosobowy sztab lektorów.

Długoletnie doświadczenie

Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy.

Strefa słuchacza

Kursanci i lektorzy mają do dyspozycji „strefę słuchacza”, na której znajdują się min.:
– dzienik słuchacza (obecności, oceny),
– opis każdych przeprowadzonych zajęć.

Pracownie

Posiadamy dwie placówki: dla dzieci (zerówka i podstawówka), młodzieży (gimnzajum i szkoły średnie): ul. dr Rode 8, dla dorosłych: Ośrodek Szkoleniowy i Egzaminacyjny: ul. św. Antoniego 68 9nad kawiarnią p. Birskich)