Dzieci - szkoła podstawowa 4-6

 • SZKOŁA PODSTAWOWA (klasa 4-6) 

  Dzieci, już nie tak małe, mają przetarcie na zajęciach języka obcego. Sporo rozumieją, potrafią czytać i powiedzieć kilka zdań. W 5 klasie powoli wchodzi gramatyka i język obcy przestaje być zabawą, a powinien.

  Dzięki 4-8 osobowym grupom potrafimy zorganizować zajęcia tak by połączyć naukę i zabawę. 4-8 osobowe grupy to również możliwość odniesienia się do zajęć szkolnych: nadrobienia lub znacznego wyprzedzenia. 4-8 osobowe grupy to jednak przede wszystkim indywidualne podejście do potrzeb każdego dziecka: jego zasobów, talentów, możliwości i umiejętności, a nawet hobby. No i podstawa: od samego początku zajęcia w języku obcym w kameralnej 4-8 osobowej grupie.

  • 4-8 osobowa grupa
  • Standard 1 x 90min./tyg.
  • Intensywny 2 x 90min./tyg.
 • Stwórzcie własną 4 osobową grupę i zgarnijcie mega 540zł rabat!

 • ZAPISZ 
  dziecko na kurs

 • Chcesz by Twoje dziecko z przyjemnością chodziło na zajęcia angielskiego i nie chciało z tych zajęć wyjść? Chcesz by robiło szybkie postępy, a nauka sprawiała przyjemność?

  Nie szukaj dalej! My to Wam zapewnimy! 

 • WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ

  Imię i nazwisko dziecka (wymagane)

  Wiek dziecka (wymagane)

  e-mail (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rainbow School w celu prowadzenia rekrutacji. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Rainbow School ul. Lewa 17/23 m.2 97-200 Tomaszów Mazowiecki.

 • Zapisz się do naszej szkoły

Zadzwoń

Zapisy przez telefon

505 066 110
502 248 480
501 663 177
Skontakuj się z nami
Zapisz się do naszej szkoły
Zapraszamy na kursy językowe
Wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania
 • JĘZYK ANGIELSKI
 • JĘZYK NIEMIECKI
 • JĘZYK HISZPAŃKI
 • JĘZYK WŁOSKI
 • JĘZYK ROSYJSKI
Zobacz ofertę
Co nas wyróżnia?
4 osobowe grupy

Wyróżnia nas kameralny charakter. Jesteśmy niewielką placówką. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie 4 osobowych grupach przez zgrany, kilkuosobowy sztab lektorów.

Długoletnie doświadczenie

Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy.

Strefa słuchacza

Kursanci i lektorzy mają do dyspozycji „strefę słuchacza”, na której znajdują się min.:
– dzienik słuchacza (obecności, oceny),
– opis każdych przeprowadzonych zajęć.

Pracownie

Posiadamy dwie placówki: dla dzieci (zerówka i podstawówka), młodzieży (gimnzajum i szkoły średnie): ul. dr Rode 8, dla dorosłych: Ośrodek Szkoleniowy i Egzaminacyjny: ul. św. Antoniego 68 9nad kawiarnią p. Birskich)