Rainbow School Interactive

 • Tablice interaktywne
 • Tak działa tablica interaktywna (część 1)

  Tak działa tablica interaktywna (część 2)

 • Zalety tablicy interaktywnej na zajęciach języka obcego

  • znakomita jakość prezentowanego    
   materiału,
  • różnorodność ćwiczeń,
  • możliwość nieograniczonego korzystania z edukacyjnych zasobów internetu,
  • możliwość korzystania z programów multimedialnych,
  • możliwość wprowadzenia  podręczników interaktywnych,
  • prace domowe na komputerze i prezentacja ich na zajęciach,
  • wzrost tempa zajęć,
  • wzrost motywacji,
  • poniesienie atrakcyjności i skuteczności zajęć
 • Tablice interaktywne to nowoczesne urządzenie dydaktyczne – prawdziwy hit wśród pomocy naukowych najnowszych technologii! Pozwala na prowadzenie zajęć w oparciu o interaktywne programy językowe, edukacyjne strony internetowe, oprogramowanie do podręczników.

  Dzięki temu lekcje są niezwykle urozmaicone, motywujące a przez to efektywne! Interaktywne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, filmy, piosenki, quizy, zasoby internetowych serwisów edukacyjnych, słowniki i wiele innych możliwości! To wszystko ma pod ręką lektor. To wszystko na wielkim ekranie widzą słuchacze.

  Pod tym względem – pierwsi w mieście.

  Internet w każdej pracowni

  Dzięki tablicom interaktywnym będziemy mogli przeprowadzać zajęcia wykorzystując nieprzebrane zasoby internetowe. Interaktywne strony do przerabianych podręczników, multimedialne ćwiczenia, filmy, zabawa karaoke- to tylko nieliczne przykłady, aby zajęcia były ciekawsze i jeszcze bardziej efektywne.

  Pod tym względem – pierwsi w mieście.

  Internetowa strona kursu – strefa słuchacza

  Nie mogłeś(aś) być na zajęciach? Sprawdź, co było w Internecie.
  W zeszłym roku uruchomiliśmy całkowicie autorską, niespotykana na tomaszowskim rynku edukacyjnym stronę kursu. Po zalogowaniu każdy słuchacz może sprawdzić, co było na zajęciach, własne oceny, obecność, średnią. Może napisać wypracowanie i wysłać je do lektora, odbierać i otrzymywać wiadomości i materiały do nauki. Słowem- wygoda i jeszcze raz wygoda.

  Pod tym względem – pierwsi w mieście.

  Tak wygląda większa część zajęć w naszej, coraz nowocześniejszej szkole. Sprawdzone metody w najlepszym wydaniu!

 • Zapisz się do naszej szkoły

Zadzwoń

Zapisy przez telefon

505 066 110
502 248 480
501 663 177
Skontakuj się z nami
Zapisz się do naszej szkoły
Zapraszamy na kursy językowe
Wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania
 • JĘZYK ANGIELSKI
 • JĘZYK NIEMIECKI
 • JĘZYK HISZPAŃKI
 • JĘZYK WŁOSKI
 • JĘZYK ROSYJSKI
Zobacz ofertę
Co nas wyróżnia?
4 osobowe grupy

Wyróżnia nas kameralny charakter. Jesteśmy niewielką placówką. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie 4 osobowych grupach przez zgrany, kilkuosobowy sztab lektorów.

Długoletnie doświadczenie

Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy.

Strefa słuchacza

Kursanci i lektorzy mają do dyspozycji „strefę słuchacza”, na której znajdują się min.:
– dzienik słuchacza (obecności, oceny),
– opis każdych przeprowadzonych zajęć.

Pracownie

Posiadamy dwie placówki: dla dzieci (zerówka i podstawówka), młodzieży (gimnzajum i szkoły średnie): ul. dr Rode 8, dla dorosłych: Ośrodek Szkoleniowy i Egzaminacyjny: ul. św. Antoniego 68 9nad kawiarnią p. Birskich)