Platforma e-learningowa

 • Rainbow School jest partnerem Europejskiego Systemu Edukacji Elearningowej– instytucji wdrażającej nowoczesne rozwiązania nauczania przez internet. Dzięki temu, oferujemy naszym słuchaczom dostęp do platformy e-learningowej, na której znajdują się:

  – interaktywny podręcznik do nauki języka angielskiego metodą BLS Communication
  – kurs gramatyczny z olbrzymią ilością ćwiczeń

  Materiały na platformie są przeznaczone dla młodzieży i słuchaczy doroslych. Mogą być wykorzystane przez lektorów na zajęciach lub służyć słuchaczom do samodzielnej nauki w domu. Zajęcia z wykorzystaniem platformy mają charakter uzupełniający.

 • Zapisz się do naszej szkoły

Zadzwoń

Zapisy przez telefon

505 066 110
502 248 480
501 663 177
Skontakuj się z nami
Co nas wyróżnia?
Długoletnie doświadczenie

Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy.

Kameralny charakter

Wyróżnia nas kameralny charakter. Jesteśmy niewielką placówką. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie ośmioosobowych grupach przez zgrany, kilkuosobowy sztab lektorów.

Strefa słuchacza

Kursanci i lektorzy mają do dyspozycji „strefę słuchacza”, na której znajdują się min.:
– dzienik słuchacza (obecności, oceny),
– opis każdych przeprowadzonych zajęć.

Pracownie

Posiadamy dwie placówki: dla dzieci (zerówka i podstawówka), młodzieży (gimnzajum i szkoły średnie): ul. dr Rode 8, dla dorosłych: Ośrodek Szkoleniowy i Egzaminacyjny: ul. św. Antoniego 68 9nad kawiarnią p. Birskich)

Zapraszamy na kursy językowe
Wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania
 • JĘZYK ANGIELSKI
 • JĘZYK NIEMIECKI
 • JĘZYK HISZPAŃKI
 • JĘZYK WŁOSKI
 • JĘZYK ROSYJSKI
Zobacz ofertę
Zapisz się do naszej szkoły