Kursy dla gimnazjalistów

 • Nowoczesne, młode pokolenie

  Gimnazjum

  Choć zróżnicowanie poziomu językowego wśród gimnazjalistów w naszej szkole jest spore, większość z nich potrafi swobodnie porozumieć się w języku obcym. Komunikatywni, otwarci, nie mający najmniejszego problemu ze zrozumieniem filmów w oryginalnej wersji językowej. Podjęty kilkuletni wspólny wysiłek opłacił się. Większość uczących się u nas gimnazjalistów osiąga poziom B1-B2 i spokojnie poradziliby sobie z maturą. Idąc do szkół średnich kwalifikowani są do grup zaawansowanych

  A jak uczymy gimnazjalistów? To proste. Przy okazji nauki pozwalamy wypowiedzieć się na tematy im bliskie i ważne. Hobby, przyjaźń, sport to pierwsze z brzegu przykłady. Doskonałe podręczniki coraz częściej uzupełniamy materiałami multimedialnymi w oryginalnej wersji językowej. No i podstawa: od samego początku zajęcia w języku obcym.

 • Zapisz się do naszej szkoły

Zadzwoń

Zapisy przez telefon

505 066 110
502 248 480
501 663 177
Skontakuj się z nami
Co nas wyróżnia?
4 osobowe grupy

Wyróżnia nas kameralny charakter. Jesteśmy niewielką placówką. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie 4 osobowych grupach przez zgrany, kilkuosobowy sztab lektorów.

Długoletnie doświadczenie

Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy.

Strefa słuchacza

Kursanci i lektorzy mają do dyspozycji „strefę słuchacza”, na której znajdują się min.:
– dzienik słuchacza (obecności, oceny),
– opis każdych przeprowadzonych zajęć.

Pracownie

Posiadamy dwie placówki: dla dzieci (zerówka i podstawówka), młodzieży (gimnzajum i szkoły średnie): ul. dr Rode 8, dla dorosłych: Ośrodek Szkoleniowy i Egzaminacyjny: ul. św. Antoniego 68 9nad kawiarnią p. Birskich)

Zapraszamy na kursy językowe
Wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania
 • JĘZYK ANGIELSKI
 • JĘZYK NIEMIECKI
 • JĘZYK HISZPAŃKI
 • JĘZYK WŁOSKI
 • JĘZYK ROSYJSKI
Zobacz ofertę
Zapisz się do naszej szkoły