Kameralny charakter

 • Kameralny charakter

  Wyróżnia nas kameralny charakter. Jesteśmy niewielką placówką. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie ośmioosobowych grupach przez zgrany, kilkuosobowy sztab lektorów. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie z niezwykłą precyzją zaplanować, wdrożyć i kontrolować proces dydaktyczny każdej z grup.
  Kameralny charakter odczują Państwo na każdym kroku. Z uwagą śledzimy indywidualne postępy każdego ze słuchaczy. W przypadku dzieci dbamy o kontakt z rodzicami i chętnie korzystamy z ich wiedzy o własnych dzieciach. Dzięki temu, dobór metod i technik nauczania jest jeszcze bardziej precyzyjny i zindywidualizowany.
  Wszyscy słuchacze, a w przypadku dzieci, rodzice mogą umówić się na spotkanie z metodykiem lub prowadzącym zajęci lektorem.

 • Zapisz się do naszej szkoły

Zadzwoń

Zapisy przez telefon

505 066 110
502 248 480
501 663 177
Skontakuj się z nami
Co nas wyróżnia?
4 osobowe grupy

Wyróżnia nas kameralny charakter. Jesteśmy niewielką placówką. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie 4 osobowych grupach przez zgrany, kilkuosobowy sztab lektorów.

Długoletnie doświadczenie

Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy.

Strefa słuchacza

Kursanci i lektorzy mają do dyspozycji „strefę słuchacza”, na której znajdują się min.:
– dzienik słuchacza (obecności, oceny),
– opis każdych przeprowadzonych zajęć.

Pracownie

Posiadamy dwie placówki: dla dzieci (zerówka i podstawówka), młodzieży (gimnzajum i szkoły średnie): ul. dr Rode 8, dla dorosłych: Ośrodek Szkoleniowy i Egzaminacyjny: ul. św. Antoniego 68 9nad kawiarnią p. Birskich)

Zapraszamy na kursy językowe
Wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania
 • JĘZYK ANGIELSKI
 • JĘZYK NIEMIECKI
 • JĘZYK HISZPAŃKI
 • JĘZYK WŁOSKI
 • JĘZYK ROSYJSKI
Zobacz ofertę
Zapisz się do naszej szkoły