Długoletnie doświadczenie

 • Długoletnie doświadczenie
  (od 1997)

  Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy. Pierwsze nasze kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych ruszyły już w 1997 r.

  Przez ten czas zdobyliśmy olbrzymie, praktyczne doświadczenie w zakresie metod, technik nauczania i organizacji kursów. To właśnie zdobyta przez lata wiedza pozwala nam precyzyjnie dobrać grupy i wybrać najskuteczniejsze rozwiązania edukacyjne.

  Od początku szukamy własnych, nieznanych na lokalnym rynku rozwiązań. Jako pierwsi w mieście postawiliśmy na nowoczesne metody i pomoce naukowe wprowadzając tablice i podręczniki interaktywne oraz multimedia. Również aplikację dziennika internetowego zastosowaliśmy w mieście jako pierwsi.

  Czasy się zmieniają, a Rainbow School wciąż działa poszerzając i urozmaicając z roku na rok ofertę. Dziś, jako jedyni w mieście, posiadamy 2 placówki

 • Zapisz się do naszej szkoły

Zadzwoń

Zapisy przez telefon

505 066 110
502 248 480
501 663 177
Skontakuj się z nami
Co nas wyróżnia?
4 osobowe grupy

Wyróżnia nas kameralny charakter. Jesteśmy niewielką placówką. Zajęcia prowadzone są w małych, zaledwie 4 osobowych grupach przez zgrany, kilkuosobowy sztab lektorów.

Długoletnie doświadczenie

Jesteśmy najdłużej działającą szkołą językową w okolicy.

Strefa słuchacza

Kursanci i lektorzy mają do dyspozycji „strefę słuchacza”, na której znajdują się min.:
– dzienik słuchacza (obecności, oceny),
– opis każdych przeprowadzonych zajęć.

Pracownie

Posiadamy dwie placówki: dla dzieci (zerówka i podstawówka), młodzieży (gimnzajum i szkoły średnie): ul. dr Rode 8, dla dorosłych: Ośrodek Szkoleniowy i Egzaminacyjny: ul. św. Antoniego 68 9nad kawiarnią p. Birskich)

Zapraszamy na kursy językowe
Wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania
 • JĘZYK ANGIELSKI
 • JĘZYK NIEMIECKI
 • JĘZYK HISZPAŃKI
 • JĘZYK WŁOSKI
 • JĘZYK ROSYJSKI
Zobacz ofertę
Zapisz się do naszej szkoły